Robert Jarek

Chcesz mieć SPOKÓJ i KONTROLĘ w trakcie nagrania i prezentować się jak zawodowy mówca?

Pobierz darmową Checklistę Przed Nagraniem i ciesz się swobodą swojego wystąpienia

To ja, Robert Jarek. Specjalizuję się w mówieniu do ludzi.

 

Od 20 lat pracuję jako prezenter telewizyjny, konferansjer, trener medialny, trener wystąpień publicznych, animator widowni w największych programach rozrywkowych, mówca oraz aktor. Jestem absolwentem UAM w Poznaniu oraz studentem Psychologii Biznesu i Coachingu w Warszawie.

 

Związałem się z branżą spotkań, rozrywkową oraz telewizyjną ponad 25 lat temu. Mam na koncie około 1500 wystąpień publicznych przed bardzo zróżnicowanym audytorium. Od kameralnych spotkań do kilkudziesięciotysięcznej grupy odbiorców.

 

Jestem prezenterem grupy Polsat. Prowadzę konferencje, gale, eventy, programy telewizyjne, koncerty oraz szkolenia. Szkolę indywidualnie oraz grupowo. Osoby ze świata biznesu oraz showbiznesu, z którego sam się wywodzę.

 

Moją misją jest wznoszenie ludzi na najwyższe poziomy komunikacji i doskonałej autoprezentacji. Scena i ekran to moje naturalne środowisko.

 

Jestem synem niesłyszących rodziców. Posługuję się biegle językiem migowym. W dzieciństwie posiadałem poważną wadę wymowy. Dziś perfekcyjna dykcja i doskonały głos są moją wizytówką.

 

Ze świata ciszy pokonałem długą drogę do prowadzenia największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w Polsce i za granicą. Teraz tę drogę skracam innym.