Robert Jarek

Konferansjer

Konferansjer

Często mówi się: „Nieważne gdzie, ale z kim!” Dlaczego?

 

Powodzenie każdego eventu, imprezy lub wydarzenia kulturalnego, jak w pysznym daniu, zależy od kombinacji kilku składników. Najważniejsze z nich to oprawa słowna i muzyczna. Bez dobrego prowadzącego, didżeja bądź zespołu muzycznego trudno wyobrazić sobie udaną imprezę. Bez kogoś, kto płynnie połączy punkty programu.

Dowcipnie i celnie spuentuje sztywne wypowiedzi, rozluźni i rozkręci atmosferę. Subtelnie i sprytnie wyjdzie z każdej niespodziewanej sytuacji. Wtopi się w każdy klimat i będzie jego dobrym duchem 😉

To Konferansjer, Moderator, Prezenter lub Animator. Osoba elastyczna, charyzmatyczna, spostrzegawcza z ogromnym wyczuciem i poczuciem dobrego humoru. Ktoś o kogo można być spokojnym i dać oczarować się jego słowom.

To moja definicja. Mój zawód i doświadczenie zdobywane przez lata pracy z różnymi ludźmi w różnych miejscach i sytuacjach. Dorośli, młodzież, dzieci. Wszyscy oni dają ogromną, pozytywną energię, którą wystarczy odpowiednio zogniskować i odesłać z powrotem.

Ta energia jest moim paliwem. Każde kolejne wydarzenie jest dla mnie cennym doświadczeniem i niezależnie od rangi czy prestiżu imprezy, do wszystkich podchodzę tak samo. Jak najlepiej.