MINI KURS ONLINE

Odkryj Sekrety Skutecznych Wystąpień Publicznych! 🎤

Poznaj tajniki wystąpień publicznych od praktyka

Oferta aktywna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dziękuję Ci!

Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która chciałaby znacznie poprawić umiejętność wystąpień publicznych.

Na tej stronie udostępnię Ci rozwiązanie, które szybko i skutecznie zwiększy twoją pewność siebie, pozwoli oswoić się z kamerą oraz lepiej angażować swoją publiczność (oraz sprawi, że będą Ciebie słuchać z zaciekawieniem!). Koniecznie przeczytaj ten opis w całości, bo to co przygotowałem już nigdy się nie powtórzy!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby przemawiać z pewnością siebie, z łatwością angażować swoją publiczność i efektywnie przekazywać swoje przekonania?

Wyobraź sobie, że stoisz na scenie ze spoconymi dłońmi, serce wali ci jak dzwon, a myśli coraz szybciej uciekają. Swoim drżącym głosem próbujesz powiedzieć, co chcesz przekazać, jednak z każdą sekundą stres narasta, a Twoja pewność siebie topnieje jak śnieg w słońcu…

To uczucie, że masz na sobie wzrok swoich słuchaczy powoduje, że jesteś jeszcze bardziej przerażony i bezradny. Zamiast zaangażować publiczność swoim wystąpieniem, to wyobrażasz sobie zdziwienie i politowanie na ich twarzach…

Wiedziałeś, że powinieneś dokończyć swoje przemówienie, ale nie potrafiłeś uwolnić swojej energii i pasji. Jedyne, czego chciałeś to zniknąć i być niewidzialnym dla zebranych osób…

Dlaczego inni potrafią przemawiać z taką łatwością i charyzmą, a Ty męczysz się z każdym słowem?

Prawda jest taka, że nie wszyscy się z tym rodzą – wiele osób musi przejść przez proces nauki i doskonalenia swoich umiejętności wystąpień publicznych. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie, że wystąpienia publiczne to umiejętność, której można się nauczyć, podobnie jak nauka jazdy na rowerze czy gotowania.

Dobra wiadomość jest taka, że mamy dla Ciebie rozwiązanie… Ale o tym za chwilę.

Przeszedłem długą i trudną drogę do sukcesu, dlatego wiem, że Tobie się uda!

Osobiście przeszedłem długą i wymagającą drogę od bycia dzieckiem niesłyszących rodziców, mającym potężną wadę wymowy, kompleksy, a nawet fizyczne ograniczenia do bycia prezenterem telewizyjnym i rozchwytywanym w branży konferansjerem.

Dlatego wiem co działa. Teraz tę drogę skracam innym. Pomagam zawładnąć sceną i ekranem.

Nie wystarczy być ekspertem. Trzeba się tak jeszcze zachowywać.

Kurs Kreatora Mówcy to Twój naturalny, sceniczny dopalacz!

Wyobraź sobie, jak Twoje życie może się zmienić...

Poznaj wyjątkowy kurs online "Kreator Mówcy - Starter"!

Stworzony przez Roberta Jarka, który sprawi, że zbudujesz umiejętności wystąpień publicznych od podstaw! Wyobraź sobie, jak Twoje życie może się zmienić, gdy pokonasz swój lęk i staniesz się pewnym siebie, charyzmatycznym mówcą. Zamiast denerwować się przed każdym wystąpieniem, będziesz cieszyć się owacjami na stojąco i uznaniem ze strony swoich słuchaczy.

Dzięki temu kursowi, już nigdy nie będziesz musiał obawiać się wystąpień publicznych. Twoja kariera nabierze rozpędu, a Twoja pewność siebie będzie rosnąć z każdym kolejnym wystąpieniem. Ludzie będą Cię podziwiać za odwagę, pasję i umiejętność przekonywania. A teraz uważaj – specjalnie dla czytelników mojego Newslettera…

Dla pierwszych 30 osób w specjalnej cenie 77zł!
(Zamiast regularnej 247zł)

Oferta aktywna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Co znajdziesz w kursie?

Kreator MÓWcy STARTER to jak sama nazwa mówi, mini kurs online. Składa się z podstawowych lekcji w sześciu modułach, tworzących jedną całość. To absolutne podstawy, które otworzą Ci oczy i głowę, ukazując złożoność tematu wystąpień publicznych. Przejdziemy wspólnie przez etapy jakimi są:

MODUŁ I. Fundamenty – Określ się. Przygotowanie mentalne.
MODUŁ II. Hartowanie Mówcy – Przygotuj się. Merytorycznie i taktycznie.
MODUŁ III. Synchronizacja – Dopasuj się. Detale mają znaczenie.
MODUŁ IV. Narzędzia – Oswój się. Z mikrofonem, kamerą, oświetleniem.
MODUŁ V. Głos, Ciało, Emocje – Kontroluj się. Świadomie i odpowiednio wykorzystuj własne narzędzia.
MODUŁ VI. Publiczność – Zaprzyjaźnij się. Zdobądź zaufanie, zaangażuj, zawładnij.

Dla kogo jest ten kurs?

Mini kurs „Kreator Mówcy – Starter” to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną opanować sztukę przemawiania na scenie czy przed kamerą, niezależnie od tego, czy występują na żywo, czy online.

Jeśli jesteś trenerem, menedżerem, członkiem kadry zarządzającej, prelegentem, mówcą na konferencjach i warsztatach, nauczycielem, twórcą internetowym, influencerem, osobą rozwijającą swoje social media za pomocą treści wideo czy budującą swoją markę osobistą – ten kurs jest dla Ciebie! Wykorzystując praktyczną wiedzę zawartą w kursie, przekształcisz swoje wystąpienia publiczne w prawdziwe, inspirujące doświadczenia, które pozostawią trwałe wrażenie na słuchaczach.

Świat dynamicznie się zmienia, a każdy z nas coraz częściej ma okazję przemawiać publicznie. Bez względu na branżę czy wykonywany zawód, umiejętność przekonywania i angażowania swojej publiczności może mieć ogromny wpływ na Twoje życie zawodowe i osobiste. Nie pozwól, aby lęk przed wystąpieniami publicznymi stał na przeszkodzie Twojego sukcesu! Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość, uczestnicząc w kursie „Kreator Mówcy – Starter” – przekształć swoje wystąpienia w emocjonujące, charyzmatyczne doświadczenia, które otworzą przed Tobą drzwi do nieograniczonych możliwości!

Nie zwlekaj! Ta oferta jest limitowana – tylko 30 pakietów dostępnych! Zapisz się już teraz, zanim zabraknie miejsc! Kliknij przycisk poniżej i zrób pierwszy krok, aby stać się pewnym i skutecznym mówcą. Pamiętaj – masz czas tylko do czwartku, do 23:59!

Dla pierwszych 30 osób w specjalnej cenie 77zł!
(Zamiast regularnej 247zł)

Oferta aktywna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Robert Jarek © 2023 | Polityka prywatności | Regulamin