Robert Jarek

O mnie

Cześć! Nazywam się Robert Jarek.

 

Specjalizuję się w mówieniu do ludzi w różnych obszarach. Od lat pracuję jako prezenter telewizyjny, konferansjer, trener medialny, trener wystapień publicznych, animator widowni w największych programach rozrywkowych (Polsat, TVN, TVP), mówca oraz aktor.  Jestem absolwentem UAM w Poznaniu oraz studentem Psychologii na CH w Warszawie. 

 

Jestem związany z branżą spotkań, rozrywkową oraz telewizyjną od 25 lat. Mam na swoim koncie prawie 1500 wystąpień publicznych przed bardzo zróżnicowanym audytorium. Od kameralnych spotkań do kilkudziesięciotysięcznej grupy odbiorców. Prowadzę konferencje, gale, eventy, programy telewizyjne, koncerty oraz szkolenia.

W latach 2014 – 2017 byłem głosem Stadionu Narodowego w Warszawie. Miałem przyjemność zostać wyróżnionym przez miesięcznik PRESS w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce. Jestem prezenterem grupy Polsat, wieloletnim gospodarzem koncertów Miss Polski oraz jurorem prestiżowego konkursu branży eventowej MP Power Award.

 

Moją misją jest wznoszenie ludzi na najwyższe poziomy komunikacji i doskonałej autoprezentacji. Sam wiem najlepiej jak bardzo można dzięki temu zmienić swoje życie i relacje z innymi na lepsze. Moje wartości to uczciwość, profesjonalizm i ciągły rozwój.

 

Prywatnie jestem zodiakalnym baranem i chińskim koniem. Synem niesłyszących rodziców. Posługuję się biegle językiem migowym. Komunikatywnie angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim.

 

Kocham ludzi, scenę, improwizację, ruch i adrenalinę. Uwielbiam jazdę motocyklem, na łyżwach, wrotkach, nartach czy rowerze. Lubię się wspinać. Od lat trenuje wschodnie sztuki walki, zgłębiam tajniki salsy i wciąż szukam nowych inspiracji…

Dane firmy: J-art Hubert Kruger, ul. Mydlarska 15A/25, 04-690 Warszawa, NIP: 9522219682, REGON: 389762620, tel.: 798497100 

Firmy, które mi zaufały:

Instagram

Zajrzyj na mój Instagram i dowiedz się jak zawładnąć Sceną i Ekranem!

YouTube

Pomagam zawładnąć sceną i ekranem!

Projekt bez tytułu